DHMİ Sosyal Tesisler için duyuru yayınladı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi İzmir Urla,Karaburun gibi Sosyal Tesisler için duyuru yayınladı, İşte DHMİ tarafından yayınlanan duyuru:

dhmi-urla

D.H.M.İ. Genel Müdürlüğü Karaburun Akdağ Eğitim Tesisleri ve Urla Eğitim Tesisleri, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığının denetiminde işletilecek olup, 2013 yılı Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ göz önünde bulundurularak uygulanacak kurallar ile ücretlendirme aşağıdaki linkte belirlenmiştir.

Tüm Personelimize duyurulur.

SOSYAL TESİS DUYURUSU

Gelen arama terimleri:

  dhmi florya sosyal tesisleri telefon,dhmi sosyal tesisleri florya,dhmi florya sosyal tesisleri,dhmi sosyal tesisleri florya telefon,florya dhmi sosyal tesisleri

DHMİ Sosyal Tesisler için duyuru yayınladı için yapılan yorumlar

 1. Admin Cevapla

  15 Nisan 2013 - 12:09

  Karaburun Akdağ Radar Personeli Eğitim Tesisleri ile Urla Arama Kurtarma istasyonu Eğitim Tesislerinin 2013 yılı kamp sezonuna ilişkin ücret ve prensipleri belirlenmiş ve duyurusu yapılmıştı. Ancak; deprem güçlendirme çalışmalarında, tesislerde yer alan binaların deprem performansı testlerine öncelik verilmiş ve söz konusu “Deprem Performansı Ön Raporu” sonuç kısmında; “…yönetmeliğin istediği deprem yükleri altında can güvenliği performans seviyesinin sağlanmadığı, bu bağlamda yapıların güçlendirilmesi gerektiği, güçlendirme yapılmadan kullanılmasının uygun olmadığı…” belirtilmekte olduğundan ve muhtemel bir afet durumunda risk teşkil edeceği göz önüne alınarak, sosyal tesislerimiz 2013 yılı yaz sezonunda hizmete açılmayacaktır.

  Tüm Personelimize duyurulur.
  dhmi.gov.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>