Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı ulaşım

Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı ulaşım ,Cengiz Topel Havaalanı’na yolcuları taşıyacak olan büyükşehirin belediye otobüsü, saat 13.00’te Kirazlıyalı’dan kalkıyor. Otobüsler, D-100 karayolundan devam ederek, Tütünçiftlik, Körfez, 95 Evler, Derince, Çenesuyu, Seka Devlet Hastanesi, Orduevi, Halkevi, Vilayet Durağı, 42 Evler, Kandıra Sapağı, Kavakçılık, Yahyakaptan, Goodyear ışıklar, Köseköy ve Uzunçiftlik güzergahlarından Cengiz Topel Havaalanına yolcuları taşıyor. Uçak ile Kocaeli’ye gelen yolcular için de aynı güzergahları kullanan belediye otobüsü, Bolu, Bursa ve Yalova istikametine gidecekler için İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne girip yolcuları indiriyor.

Otobüs ücreti ise Derince’ye kadar 2 lira, Havaalanı’ndan Kirazlıyalı’ya kadar ise 3 lira olarak fiyatlandırılıyor. (otobüs ücreti zamana göre değişiklik gösterebilir)

Cevre illerden gelen yolcular için de kolaylık sağlayan belediye otobüs seferleri, yolcuları otogardan alıp tekrar otogara bırakıyor.

Bir önceki yazımız olan OnurAir Performans Memuru Arıyor başlıklı konuda onurair ve Performans Memuru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>