Pilot Olmanın kolay yolu

Pilot olma hayalinizi hayaller ülkesi Amerika’da gerçekleştirmenize yardımcı olan pilotol.com bünyesinde ICAO için havacılık ingilizcesi yeterlilik deneme testini gerçekleştirerek

Pilotol.com sitemizde artık ICAO ( Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü) için Havacılık Ingilizcesi Yeterlilik deneme testini gerçekleştirerek ve online olarak ICAO Havacılık Ingilizcesi kursunu alabilirsiniz.

Pilot olma hayalinizi hayaller ülkesi Amerika’da gerçekleştirmenize yardımcı olan pilotol.com bünyesinde ICAO için havacılık ingilizcesi yeterlilik deneme testini gerçekleştirerek ICAO sınavına hazır olup olmadıgınızı ölçebilir ve ardından ICAO Havacilik Ingilizcesi kursunu alarak havacılık eğitiminizde hiç bir engel kalmadan tamamlayabilirsiniz.

Dil Yeterliliği Talimatı’na göre 18 Şubat tarihinden itibaren bütün uçan pilotlar ve ATC hava kontrolleri çalışanları ICAO Level sınavına tabi tutuluyor. Pilot ve havacılık personelleri arasında ortak dil olan Ingilizce iletişim problemlerinden dolayı doğabilecek olası uçak kazalarını ve uçuş güvenliğini tehdit edebilecek unsurları en az seviyeye indirmek için, ICAO ( Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü) ingilizce havacılık terminoloji bilgisini, doğru ve akıcı şekilde iletişim sağlayabilmeyi, farklı aksan ve telafuzları anlama becerisini ölçen bir sınav gerçekleştirmektedir. Pilot ve havacılık personelleri için minimum seviyenin 4 olması gerekmektedir ve bunun altında dil yeterliliği kabul edilmeyecektir.

ICAO seviye sınavına hazır olup olmadığınızı görmek için ve online olarak ICAO Havacılık Ingilizcesi kursunu almak için www.pilotol.com sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktir.
airnewstimes

Bir önceki yazımız olan Sabiha Gökçen 'ISO 10002' sertifikası aldı başlıklı konuda ISO 10002 sertifikası ve sabiha gökçen hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>