Tokat’a Uçak Seferleri Artırıldı

Tokat-İstanbul direkt uçak seferleri hafta 3 günden 5’e çıkartılırken, haftanın 3 günü de Ankara olmak üzere 2 ayrı uçak sefer konulacağı bildirildi.

Tokat-İstanbul direkt uçak seferleri hafta 3 günden 5’e çıkartılırken, haftanın 3 günü de Ankara olmak üzere 2 ayrı uçak sefer konulacağı bildirildi.

Tokat Valisi Şerif Yılmaz, vatandaşların yoğun olarak talep ettiği İstanbul’a direk uçak seferlerinin yeniden başladığını söyledi. Haftada 5 gün İstanbul, 3 günde Ankara seferi konulduğunu ifade eden Vali Yılmaz, “Pazartesi, perşembe ve cuma günleri iki ayrı uçak direkt Ankara ve İstanbul seferleri yapacak. Salı ve pazar günleri haricinde ise haftanın 5 günü İstanbul’a uçak seferleri düzenlenecek. Bu anlamda vatandaşlarımızın İstanbul’a direkt uçuşların sağlanması için yoğun talepleri karşılanmış olacak. 6 Şubat tarihinden itibaren yeni uçuş tarifesi ile seferler başlayacak” dedi.

Vali Yılmaz ayrıca, kar yağışı sonrasında kapanan köy yollarının açılması için 18 ekibin çalışmalarına devam ettiğini belirterek, “Gece yarısına kadar arkadaşlar çalışmalarına devam etti. Kara yağışının gece saatlerinde durması ile ekipler tekrar yol açma çalışmalarına başladı. Perşembe günü itibariyle tüm yolların açılmasını bekliyoruz. Kar yağışı nedeni aldığımız tedbirler sonucu ilimizde yaramalı trafik kazalarının dışında hayatı olumsuz etkileyecek şeklinde kaza meydana gelmedi” diye konuştu.
kaynak: haberajans

Bir önceki yazımız olan Uçakta İstenmeyen 10 yolcu tipi başlıklı konuyu da okumanızı öneririz.

Tokat’a Uçak Seferleri Artırıldı için yapılan yorumlar

  1. tülay sönmezocak Cevapla

    05 Mayıs 2013 - 16:32

    Neden İzmir’den Tokat’a uçak seferi yok.yaşlılarımız var ufak çocuklarımız var.14 saat yolculuk zor geliyor.yani sadece İstanbul ve Ankara’dakiler ziyaret etsin memleketi????Ege’nin incisi İzmir’e bu tavır neden??? 6 saatlik Ankara’dan uçuş var biz 14 saat gidiş 14 saat dönüş 28 saat otobüse ma hkum ediliyoruz.bu mantığı anlamıyorum.isterseniz birde siz anlatın bakalım sebebi neymiş????hani bilmemek ayıp değilmiş,öğrenmemek ayıpmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>